Praia Mansa 1205

Belangrijkste voorzieningen

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Genesteld op 5-minuten loopafstand van Capela Santa Filomena, biedt 1-slaapkamer Praia Mansa 1205 Fortaleza appartement snelle toegang tot tal van toeristische attracties in de buurt. Dit appartement van 45 m² is gelegen in de Meireles wijk van Fortaleza en biedt accommodatie voor 2 gasten en gemakkelijke toegang tot een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is.

    Het 1-badkamer appartement ligt binnen 3 km afstand van de Kathedraal en binnen 3,1 km afstand van het Fort Nossa Senhora de Assunção. Praia Mansa 1205 appartementen liggen binnen een autorit van 10 minuten vanaf de Mercado Central.

    Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche in dit appartement. Daarnaast zijn er een haardroger en badlakens aanwezig in de badkamer.

    Praia Mansa 1205 appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Deze accommodatie is op 5 km van de luchthaven Pinto Martins – Fortaleza gelegen. Een solarium die beschikbaar zijn bij de accommodatie zorgen voor een aangename ervaring. Het appartement biedt een zonneterras met uitzicht op de zee.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 12:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Praia Mansa 1205 Fortaleza

    Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche in dit appartement. Daarnaast zijn er een haardroger en badlakens aanwezig in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Praia Mansa 1205 Fortaleza  Faciliteiten foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Keuken foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Faciliteiten foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Skyline foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Faciliteiten foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Keuken foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Bedden foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Buitenkant foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Keuken foto Praia Mansa 1205 Fortaleza  Macro Details foto
    Appartement

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Praia Mansa 1205 Fortaleza

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Internationale Luchthaven Pinto Martins – Fortaleza
    10.9 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Comunidade Catolica Shalom
    500 m
    Praca Dos Stressados
    850 m
    Praca Portugal
    1.5 km
    Praça Luíza Távora
    1.6 km
    Bandeira Square
    2.5 km
    Central Market
    3.1 km
    INACE - Naval Industry of Ceara State
    3.5 km
    Nossa Senhora do Patrocínio Church
    4 km
    University of Fortaleza
    5 km

    Gastbeoordelingen van Praia Mansa 1205 Fortaleza

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Praia Mansa 1205 appartement?
      De grootte van Praia Mansa 1205 appartement is 45 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Praia Mansa 1205 Fortaleza